YEPYENİ NİHAÎ ÖRÜMCEK ADAM ( ULTİMATE COMİCS - ALL NEW SPİDERMAN )


ULTIMATE EVRENİNDE ARTIK PETER PARKER YOK.  HİSPANİK-ZENCİ MELEZİ YEPYENİ BİR ÖRÜMCEK ADAM ARZ-I ENDAM EDİYOR. MİLES MORALES
İYİ OKUMALAR


 17 yorum:

 1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 2. sonraki zamanlarda devamını getirecem. ama biraz ara verdim. diğer çizgiromanlar daha öncelikli şu anda...

  YanıtlaSil
 3. Seymin reis ne oldu daredevil end of days onu da geçen bayram bayramlık diye sunmuştun :D (Çok yoğumsun ama bitir artık end of daysi)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. yerden göğe kadar haklısın... bitirmem lazım daredevili... durum şudur..
   daredevilde tercüme desteği aldığım partnerim, okul döneminde derslere yoğunlaşınca daredevil yarım kaldı. şimdi okul kapandı ama partnerimden hala ses seda yok. işleri yoğun herhalde... el mecbur, ben girişecem daredevil tercümesine de...

   Sil
 4. merhaba admin injustice gos among us yıl 5 i bulabileceğim bir site biliyormusun veya yıl 4 bölüm 14 ten sonrasını

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet, biliyorum. en yakındaki çizgiroman satılan dükkan... bilmiyor musun? o seri basılıyor. yayınlandığında parayı bastırıp satınalman gerekecek..

   Sil
 5. senden ricam biraz çabuk cevap vermen bu yoruma eğer Ultimate spiderman serisini devam ettirmeyecekseniz müsadeniz varsa ben çevirmeyi düşünüyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bu işin altından kalkabilecek yetkinlikte olduğunuzu farzederek, bu yükü üstümden almanızı seve seve kabul ederim. ben zaten bu seriyi taravirileyen elemanlar yarıda bıraktığı için kaldığı yerden devam ettirmeye çalıştım. o yüzden de çok aksayarak gidiyordu. hem benim tarzıma da pek uymuyordu. (ben daha çok eskici veya antikacı sınıfına girerim)
   ama şunu da söylemeliyim. şu anda elimde taravirilenmesi bitirilmiş 2 adet ultimate spiderman sayısı var. ancak çok daha ilerki sayılara ait ve macera bazlı... dolayısıyla benim kaldığım yerden başlamanızda bir sıkıntı olmaz. sıradaki sayı karakedinin ortaya çıktığı sayı... yazı dosyasını hazırlamıştım.

   not: uygun görürsen, hazırladığın ultimate sayılarını ben de blogumda yayınlamak isterim. kolay gelsin. kal sağlıcakla..

   2.not: nerde yayınlamayı planlıyorsun?

   Sil
  2. burada site atmak doğru olmaz büyük ihtimalle sadece ismini söyleyeyim sayfanın Çizgi Roman Gezegeni

   Sil
  3. bir iletişim adresin varsa sana ulaşabileceğim özelden konuşabiliriz.

   Sil
  4. eğer çeviriyi yapabileceksen balonlamayı halledebilirim bu arada hem bu bloğa ait olur

   Sil
 6. hakkaten de konuşmamız gereken epey şey var... öncelikle; üstlenmek istediğin peter parker mı yoksa miles morales mi??
  işte mail adresim...
  seymins@gmail.com

  YanıtlaSil
 7. Devamı gelecek mi, Seymin Abi?

  YanıtlaSil