SPAWN

21 yorum:

 1. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 2. 5nci sayı yapım aşamasında... türkiye baskısında kullanılan metne hiç dokunmasam mı yoksa tekrar mı tercüme etsem kararsızlığındayım.

  YanıtlaSil
 3. 5 6 yi bekliyoruz takipteyim :)

  YanıtlaSil
 4. 6 ve 7 yi sabırsızca bekliyoruz

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 6. sayı beşiktaşın ŞL maç günü, yani 1 kasımda... malum olduğu gibi, totem meselesi... gerçi o maçta, içimden bir ses yenileceğimizi söylüyor ama neyse...

   Sil
  2. Çok sakat var çok ... Olsun umarım totem işe yarar

   Sil
 5. bu kadar sakat varken, neredeyse takım kuramaz hale gelmişken, gene de napoliyi yener, hatta berabere bile kalırsak, yani totem tutarsa, bütün spawn serisini bitiririm totem olsun diye :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Valla inşallah bitirirsin çok iyi umarım alırız maçı :D

   Sil
 6. Teşekkürler.. emeğine sağlık

  YanıtlaSil
 7. Emeğinize sağlık spawn her özelliğiyle harika bi çizgi roman yanlız 7 8 fln yokmu

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. olayı kaçırmışsın. spawn serisi, beşiktaş'ın şampiyonlar ligi maçları için totem olarak kullanılmaktadır. şimdiye kadar hep tuttu. o yüzden beşiktaş'ın maç oynayacağı günlerde yeni sayı yayınlıyorum. yani, demem o ki; beşiktaş'ın benfica ile olan maç günü spawn'ın yeni sayısı gelecek.

   Sil
  2. Pekala sabırsızlıkla bekliyorum

   Sil
  3. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
 8. acele işe şeytan karışmış.. yedinci sayıyı maça yetiştireyim derken birkaç hatayı gözden kaçırmışım. düşük cümleler, harf hataları falan var ama en çok şaşırdığım, bir yerde heceyi yanlış yerden bölmüşüm ki, hiç yaptığım şey değildi. bu hatayı yaptığıma kendim de çok şaşırdım.
  bir daha çok sıkı kontrolden geçirmeden yayın yok.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben hikayenin heyecanından onları farketmedim bile yarın tekrar bakacam ama genede elinize sağlık

   Sil
 9. Yenisi gelmicekmi okul açıldı unuttuk reyizi ya ve en sonki hikayenin devamı değildi ya

  YanıtlaSil
 10. belki 2 sayı daha yaparım ama o da kesin değil... zira kitapçıda spawn'ın yeni baskısını gördüm. pırıl pırıl, kuşe kağıt.. grafik işçiliği de iyi... birinci sayıdan başlamışlar, benim yaptığım yere kadar yani ilk 7 sayısını piyasaya vermişler.. okumak isteyen artık satın alarak okuyacak, bi zahmet.. ama daha önceki baskıda atlanıp basılmayan 9. sayıyı bu sefer de basmazlarsa, o zaman 8. ve 9. sayıları taravirilerim. bekleyelim, görelim...

  YanıtlaSil