EDGE OF SPİDER-VERSE

ÖRÜMCEK-EVREN'İN KIYISISPİDER-VERSE SERİSİNE GİRİŞ MAHİYETİNDEKİ, BU SERİ TAMAMLANMIŞTIR.


ARTIK BİR TANE ÖRÜMCEK ADAM HİÇ KİMSEYE YETMİYOR. KÖTÜ ADAMLARA BİLE...
 ARTIK KÖTÜ ADAMLAR DAHA KÖTÜ. SADECE;  "EARTH-616" ÖRÜMCEK ADAMI İLE DEĞİL TÜM EVRENLERİN ÖRÜMCEK ADAMLARI İLE UĞRAŞIYORLAR. BAKALIM TÜM EVRENLER İLE UĞRAŞABİLECEK GÜÇTE BİR SÜPER KÖTÜ İLE BAŞA NASIL ÇIKABİLECEKLER? BU ON SAYI DAHA BAŞLANGIÇ, ARKASI DA GELİYOR... BU PROJEDE BERABER OLDUĞUMUZ SPOİLER ÇEVİRİ TAKIMINA TEŞEKKÜRLERİMLE.

İYİ OKUMALAR


12 yorum:

 1. olacak ama zamanı için net bir tarih veremem...zira bu seriyi beraberce taravirilediğimiz çocukların hepsi bu sene üniversite sınavına girecekler... bu durumdayken onlardan iş istemem yakışık almaz.. hepsini azad ettim ders çalışsınlar diye :)

  YanıtlaSil
 2. Benim yazdığım süper kahramanı da okur musunuz ?


  kaptanselalesuyu.blogspot.com

  YanıtlaSil
 3. büyük bir memnuniyetle...

  YanıtlaSil
 4. abi, asıl spider verse de gelecek mi ?

  YanıtlaSil
 5. proje ortağı arıyorum ana seri için... bulabilirsem hemen başlayacam.

  YanıtlaSil
 6. Oyun linkleri de koyar mısınız spider man ile ilgili? Onları da indirelim. Özellikle mobil oyun koyarsanız harika olur. Ben bir tek Marvel Future Fight'ı biliyorum onda da 6 yıldız spider man'im var 1 senedir oynuyorum :D Onu 1. sıraya koyun çok seviyorum!! Ben bu linkten indirmiştimm: http://joy.ac/4gtz

  YanıtlaSil
 7. oyunlarla bağlantımı keseli en az 10 yıl oluyor. hangi oyunlar var, nasıl oynanır. bu konularda hiçbir fikrim yok. o yüzden bu tavsiyeni tutamayacağım. ama verdiğin linki inceleyecem. bakarsın oyun olayı beni de yeniden sarar...

  YanıtlaSil
 8. Açaba bu serinin devamı geldimi?

  YanıtlaSil
 9. Açaba bu serinin devamı geldimi?

  YanıtlaSil
 10. elbette geldi. muazzam bi' hikaye.. ancak maalesef taravirileyemiyorum. yayınevi, basacağını belirterek bizden bu seriye girişmememizi talep etti. biz de dört gözle basılmasını bekliyoruz.

  YanıtlaSil